मोटरसाईकल चोरी गर्ने दुई जना पक्राउ

कपिलवस्तु जागरण

जिल्ला कपिलबस्तु यधोधरा गा.पा.६ मर्यादपुरको शिद्धार्थ बैङक अगाडी बाट हिजो ६ गते दिउँसो करिब २ बजेर २५ मिनेटमा एक मोटर साइकिल चोरी भएको थियो । लु ४ प ४३४६ नं. को सुपर स्पेलेण्डर कालो सेतो कलरको मो.सा. चोरी भएको भन्ने सुचना अनुसार प्रहरी चौकी मर्यादपुरबाट प्र.ना.नि.चित्रवीर के.सी.को कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले खोजतलास गर्दै जादा सुचना प्राप्त भएको २ घण्टा भित्र मोटरसाईकल सहित मोटरसाईकल चोरी गर्ने २ जना भारतिय समातिएका छन । उनीहरूलाइ मयार्दपुरबाट समितएको छ । आबश्यक कानुनी कारवाहीको लागि जि.प्र.का.कपिलबस्तुमा ल्याई अनुसन्धान कार्य भई रहेको ।

भारत सिद्धार्थनगर थाना स्रोतगढ नकाई वस्ने वर्ष २६ को धर्मेन्द्र पासवान (चालक) सेही ठाउँमा बस्ने वर्ष ३० को प्रेम कुमार हरीजन लाइ प्रहरीले समातेको छ । यशेधरा ५ मुडिला बस्ने गेबिन्द प्रसाद शर्मा को मोटर साइकिल रहेको थियो । कार्यालयको कामले बैंक अएको बेला मोटर साइकिल चेरी भएको उहाँले बताउनु भएको छ । चोरहरूको साथ बाट  फलामको रिन्च थान-३,फलामको पलक रिन्च थान-१, मोटरसाईकल पलक थान -२ तथा मोटरसाईकलको चापी थान -१ बरामद भएको कुरा प्रहरीले जनाएके छ ।

© कपिलवस्तु जागरण, कपिलवस्तु
Powered By: PiT Group