बुद्धभूमि १० मा शिबिर संचालन

500+ Eye Images [HD] | Download Free Pictures On Unsplash

कपिलवस्तु मंसिर १६, नागरिक तथा अन्य उमेर समूहरुका ब्यक्तिहरुको आँखामा लाग्ने रोगको समस्या बढ्दै गएको बेला नागरिकहरुको बिशेष अनुरोधमा बुद्धभूमि नगरपालिका वार्ड नं. १० मा निशुल्क आँखा शिबिर संचालन भएको छ ।
यहि मंशीर १४ गते भएको निशुल्कआँखा शिबिरमा वार्ड नं. १० तथा छिमेकी वडाका गरि २ सय ९८जनाले आँखा परिक्षण गराएको वाडाध्यक्ष सन्दीप पाण्डेयले बताउनु भएको छ । वडाको बिभिन्न बस्तीहरुमा जाँदाअधिक्तम रुपमा जेष्ठ नागरिकहरुले आँखाको समस्या बताईरहँदा उहाँले वडा कार्यालयको आयोजनामा शिबिर संचलन गरिएको कुरा बताउनु भयो ।
कपिलवस्तु नेत्र ज्योती संघको प्राबिधिक सहयोगमा संचालन गरिएको शिविरबाट ८१ जनामा जटिल किसिमको समस्या देखिएकोले अप्रेशनको लागि तौलिहवा आँखा अस्पतालमा पठाईएको छ । जसमध्ये २१ जनाको अप्रेशन १५ गते सफलभएको छ भने आज ४० जनाको अप्रेशन भईरहेको छ । त्यसै गरी बाँकी २० जनाको अप्रेशनआईतवार गर्ने जनाईएको छ । अप्रेशन हुने मध्ये बढी ज्येठ नागरिकहरु रहेको र त्यसमा पनि बढी मोतिबिन्दु र आँखामा माशु पलाएकाहरु रहेका छन् । यसरी गाउँमै आँखा जाँच गरी नि शुल्क रुपमाआँखाको अप्रेशनगर्न पाईएकोमा बिरामीहरु खुशी ब्यक्त गरेका छन् ।

© कपिलवस्तु जागरण, कपिलवस्तु
Powered By: PiT Group